FOTOGRAFĖ JULIJA TAMULEVIČIŪTĖ

Paskelbė saviti 2020/11/13 0 Komentarai

  Nuotraukos: Sonata Galin

Su fotografe Julija Tamulevičiūte dirbome ne vienerius metus, tad šį kart norėjome objektyvą nukreipti į fotografę ir išgirsti jos istoriją.

Kaip prasidėjo tavo fotografijos kelias?

Fotografuoti pradėjau prieš 6 - 7 metus, kai išsikrausčiau gyventi į Londoną po studijų Vilniaus Universitete (baigiau Ekologijos studijas). Atsikrausčiusi gyventi į nepažįstamą naują miestą, daug laiko praleidau tiesiog vaikščiodama viena su fotoaparatu ir tyrinėdama miestą. Supratau, kad noriu daugiau išmokti ir pradėti uždirbti iš fotografijos. Grįžusi į Lietuvą pradėjau individualiai mokytis, asistuoti žinomiems fotografams. 

Ar turi tau pačią svarbiausią nuotrauką? Kokia jos istorija?

Turbūt vienos pačios svarbiausios nuotraukos neturiu. Daugybė skirtingų užsakymų yra savaip svarbūs ir įdomūs. Kaip vieną iš įsimintiniausių etapų karjeroje išskirčiau darbą mados žurnale L'officiel.

Kas tave įkvėpia fotogtafuojant madą?

Fotografuojant madą mane gali įkvėpti tiek modelis su kuriuo dirbu, tiek drabužių prekinis ženklas, tiek visažistė, ar net pasirinkta lokacija. Visos sudedamosios vienodai svarbios.

Ką dažniausiai tenka fotografuoti?

Kaip pati dažniausiai sakau fotografuoju žmones. Portretai, fotopasakojimai - labai platūs žanrai, į juos įeina mados fotopasakojimai, vestuvės, asmeninės fotosesijos.

Ar svarbu drabužių  spalva fotosesijoje? Kokią spalvą geriau rinktis?

Nėra blogos ar geros drabužių spalvos, yra blogas spalvų, detalių derinimas. Net patį neišvaizdžiausią rūbą galima gražiai nufotografuoti ir patraukliai pateikti žiūrovui.

Ar yra bent keli "perliukai"  t.y. laikysena, posūkio kampas ar pan., kurie "garantuoja" gerą kadrą?

Yra keletas pozų, kurios dažniausiai gerai žiūrisi. Apie pozavimo gudrybės pilnas Youtube. Tačiau dirbant su skirtingais žmonėmis, dažniausiai vistiek reikia rasti individualų fotografavimo kampą.

Kas tau yra savitumas?

Savitumas - tai mokėjimas būti savimi, nesivaikymas madų, tačiau iš mados susidėlioti savo stilių, nenorėjimas būti į kažką panašiu ir individualumo puoselėjimas.

Daugiau Julijos Tamulevičiūtės darbų:

https://www.facebook.com/julijatrukas/

https://www.instagram.com/julijarukas/

 

Palikite komentarą